صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > بسیج یادگار پیر جماران
 


  چاپ        ارسال به دوست

بسیج لشگر مخلص خداست

بسیج یادگار پیر جماران

بسیج؛ الطاف جلیه خداوند
تشكیل بسیج در نظام جمهورى اسلامى ایران، یقینا از بركات و الطاف جلیه خداوند تعالى بود كه بر ملت عزیز و انقلاب اسلامى ایران ارزانى شد.(1)

بسیج؛ شجره طیبه‏
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمرى است كه شكوفه‏هاى آن بوى بهار وصل و طراوات یقین حدیث عشق مى‏دهد. بسیج، مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهیدان گمنامى است كه پیروانش بر گلدسته‏هاى رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‏اند.(2)

بسیج؛ لشكر مخلص خدا
بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاك اسلامى است كه تربیت‏یافتگان آن، نام و نشان در گمنامى و بى‏نشانى گرفته‏اند. بسیج، لشكر مخلص خداست كه دفتر تشكیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‏اند.(3)

بسیج؛ مصداق كامل ایثار
در حوادث گوناگونِ پس از پیروزى انقلاب خصوصاً جنگ، نهادها و گروه‏هاى فراوانى بودند كه با ایثار و خلوص و فداكارى و شهادت‏طلبى، كشور و انقلاب را بیمه كردند، ولى حقیقتا اگر بخواهیم مصداق كاملى از ایثار و خلوص و فداكارى و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، چه كسى سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود؟!(4)

ثمره حضور بسیج و تفكر بسیجى در كشور
ملتى كه در خط اسلام ناب محمدى«ص» و مخالف با استكبار و پول‏پرستى و تحجرگرایى و مقدس‏نمایى است، باید همه افرادش بسیجى باشند و فنون نظامى و دفاعى لازم را بدانند، چرا كه در هنگامه خطر، ملتى سربلند و جاوید است كه اكثریت آن، آمادگى لازم رزمى را داشته باشد.
اگر بر كشورى نداى دلنشین تفكر بسیجى طنین اندازد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید و الا هر لحظه باید منتظر حادثه باشیم. بسیج باید مثل گذشته و با قدرت و اطمینان خاطر، به كار خود ادامه دهد.(5)
مسؤولین تنها با پشتوانه شما است كه مى‏توانند به تمامى تشنگان حقیقت و صداقت اثبات كنند كه بدون آمریكا مى‏شود به زندگى مسالمت‏آمیز تو!م با صلح و آزادى رسید. حضور شما در صحنه‏ها موجب مى‏شود كه ریشه ضدانقلاب در تمامى ابعاد از بیخ و بن قطع گردد.(6)

افتخارم این است كه خود بسیجى‏ام‏
من همواره به خلوص و صفاى بسیجیان غبطه مى‏خورم و از خدا مى‏خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند، چرا كه در این دنیا افتخارم این است كه خود بسیجى‏ام.(7) من تا آخر پشتیبان ارتش و سپاه و بسیج خواهم بود و تضعیف آنان را حرام مى‏دانم.(8)٠٨:٠٠ - سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٣    /    عدد : ٤٨٥٦٤    /    تعداد نمایش : ١٧٥٤


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج